O Nas

o nas

Jesteśmy firmą gastronomiczną działającą na rynku od roku 2000. Aktualnie prowadzimy dwa punkty zlokalizowane na terenie Szczecina. Zajmujemy się działalnością cateringową współpracując z przedsiębiorstwami o zróżnicowanym profilu działalności i o różnym zapotrzebowaniu żywieniowym. Jednym z odbiorców naszych posiłków są przedszkola „Tęcza”, „Krasnal”, „Montessori”, Stumilowy las”, „Stonoga”, „Przyjaciele” w Szczecinie oraz Iskierka w Gryfinie.

Jako firma jesteśmy partnerem odpowiedzialnym, uczciwym i elastycznym. Zobowiązujemy się dostarczać posiłki w godzinach dostosowanych do potrzeb Państwa firmy.

Dostarczane przez nas posiłki będą pokrywać odpowiednio zbilansowane zapotrzebowanie żywieniowe, dostosowane do wieku konsumentów. Menu będzie opracowane przy współpracy z dietetykiem. Posiłki będą zróżnicowane ze względu na sezonowość produktów, a także na odmienne zapotrzebowanie energetyczne i zdrowotne w ciągu całego roku.

Dostarczanie gotowych gorących i zimnych dań odbywać się będzie przez naszych kierowców. Punktualnie, codziennie (365 dni w ciągu roku łącznie z dniami wolnymi od pracy i świętami).
Nasze posiłki przygotowywane będą i przewożone zgodnie z obowiązującymi normami HACCP (transport przy użyciu termosów gastronomicznych).

Posiadamy doświadczenie w przygotowaniu potraw i organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych tj. Wigilia, Sylwester itp.

Reasumując, jesteśmy gotowi do nawiązania współpracy z Państwa firmą, gwarantując rzetelne wywiązanie się z jej postanowień.

Zobowiązujemy się dostarczać posiłki w godzinach
dostosowanych do potrzeb Państwa firmy

Przewiń na górę